Vítejte na našem webu

Dobrý den, vítejte na webových stránkách Dámského spolku Partutovice. Doporučujeme prohlédnout sekci kalendář akcí, kde naleznete seznam připravovaných i  realizovaných akcí našeho spolku.

Upozornění návštěvníkům

Naše řady ještě nejsou zdaleka naplněny, pokud se budete chtít do spolku připojit, nevájte nás kontaktovat.

Pozvánka na svatební show

21.01.2013 17:00
Svatební veletrh Brno 26-27.1.2013    Zveme Vás na svatební veletrh...

Webová prezentace byla spuštěna

21.01.2013 12:16
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace.
<< 1 | 2 | 3 | 4

www.partutovice.cz Oficiální stránky obce Partutovice

která se rozprostírá na Vítkovické vrchovině 11 kilometrů severně od Hranic. Naše obec je díky malebné, takřka panenské krajině vyhledávaným rekreačním místem.

V létě turisty i cykloturisty a v zimě lyžaři, kteří mohou využít dva místní vleky.

Zámecká sýpka Blanskohttps://damsky-spolek-partutovice.webnode.cz/_files/200000009-2f8653080a/sypka.jpg

hotel a restaurace nedaleko Brna

Najdete u nás zámeckou restauraci, pivotéku – podsvětí, salónek – nebeský sál a krásné ubytování v komfortních devíti pokojích.